Produkter: A -Ø


Bostik AS

att: Bostik AB    
Strandbadsvägen 22, Box 903
251 09 Helsingborg

Tlf.: +45 44 84 15 00
Ordretelefon hverdage mellem kl. 08:00 - 16:30.
Frokostlukket mellem kl. 12:00 - 12:30.

E-mail: info.dk@bostik.com
Ordrer sendes til e-mail info.dk@bostik.com

Administrative spørgsmål kan sendes til de ansvarlige på listen herunder.

CEO Northern Europe
Robert Massey 
robert.massey@bostik.com 
CFO & HR Director 
Monica Nevby 
monica.nevby@bostik.com 
Production Director Helsingborg
Rikard Norrhede
rikard.norrhede@bostik.com
Product Safety & Environment Manager
Lotta Lindqvist
lotta.lindqvist@bostik.com
Commercial Manager Contracting
Marcus Ek 
marcus.ek@bostik.com
Health, Safety & Environment Manager
Carina Hviid
carina.hviid@bostik.com
Commercial Manager Retail 
Richard Svensson 
richard.svensson@bostik.com
 
Supply Chain Manager 
Jimmy Wikhäll 
jimmy.wikhall@bostik.com
HR Manager 
Carina Scharff 
carina.scharff@bostik.com
IT Manager
Peter Nordqvist
peter.nordqvist@bostik.com
IT support Hardware 
Goran Durkic 
goran.durkic@bostik.com
Customer Service & Export Sales manager 
Eva Wennberg 
eva.wennberg@bostik.com
Customer Service / Ordermodtagelse
+45 44 84 15 00